"Repasováním baterie můžete navýšit kapacitu baterie a ušetřit až 60% z ceny nové"

.

Repase%20akumulatoru%20BaterieRychle-cz%

.

Repasovat baterii je ekonomický, ekologický a výkonově nejlepší způsob jak dostat vaše zařízení zpět do kondice.

4 důvody proč jsi si nechat repasovat baterie?

  • ► Ponecháte si své stávající nářadí a nekupujete další.
  • ► Navýšením kapacity si prodloužíte čas práce mezi nabíjeními
  • ► Ušetříte, protože repase je obvykle levnější než si kupovat novou baterii, nebo celý přístroj
  • ► Je to ekologické. Šetříte přírodu a přispíváte ke snižování odpadu.

.

U nás jsou vaše baterie v bezpečí

Výroba a repase baterie do aku nářadí, vysávačů, zahradní techniky a výměna baterií do svítilen, rádio stanic apod. je jeden z hlavních pilířů v našem servisním programu.

Repasujeme všechny typy akumulátorů.

To znamená Ni-CD, Ni-Mh a nejmodernější technologii Li-Ion. Používáme kvalitní články předních výrobců Panasonic, Sanyo, Samsung, Sony, GP a Xcell a proto nám můžete důvěřovat. Najdete u nás jen prověřené a kvalitní akumulátory a baterie, které sami používáme. Akumulátory jsou relativně bezpečné. Při nesprávné manipulaci a poškození počas procesu výroby-repase se mohou stát potenciálně nebezpečné. V domácích kutilských podmínkách při využití domácího nářadí není možné dosáhnout profesionální kvalitu a zaručit bezpečnost. Oblíbený způsob propojení akumulátorů je pájením. Jedná se o levný, ale velice nebezpečný způsob práce.

Kvalita, bezpečnost a spokojenost zákazníka je pro nás to nejdůležitější.

Aby jsme toho dosáhli, akumulátorové sestavy vyrábíme na profesionálním bodovacím stroji, určeným přímo pro výrobu aku sestav. Následně je testujeme a ověříme funkčnost. Proto se do vašich rukou může dostat jedině 100% funkční akumulátor na který se můžete spolehnout.

Co je repase akumulátorů a co výměna baterií.

Repase všeobecně znamená výměnu starých opotřebených dílů a ponechání funkčních částí. Následně se zařízení otestuje, aby splňovalo podmínky kvality nového. Jedná se o ekologicky velice šetrný přístup. Repase baterií tedy znamená vše nové, pouze ve starém obalu. Ve vašem zařízení vyměníme opotřebené baterie, zkontrolujeme elektroniku a otestujeme. Při starších modelech baterií a nahrazení novými moderními články získáte také vyšší kapacitu a výkon. Např. články o kapacitě 1200mAh vám vyměníme za 2000mAh. Dostáváte téměř dvojnásobní kapacitu. Vlastně dostáváte jednu baterii zdarma. Repase zahrnuje vyrobení a sestavení baterie s článků. Bodováni propojovacích pásků, napájení kabelů, připojení ochranných obvodů, osazení zpět do obalu a samozřejmě otestování, že je vše v pořádku.

Za výměnu baterie považujeme servis, kde vám vaši starou baterii vyměníme zdarma za u nás zakoupenou baterii. Samozřejmě vám za servisní poplatek vyměníme také baterii, kterou si přivezete. Vyměnit si baterii můžete také sami a děláte to běžně např. v budíku, dálkových ovládačích, dětských hračkách. Existují také složitější výměny, kde doporučujeme využít profesionální služby. Výměnu autobaterie je vhodné přenechat servisu. Dětské autíčka – vozítka, dnes tak oblíbené rovněž pohánějí olověné baterie, stejně jako auto. Výměnu baterie v některých svítilnách je také vhodné přenechat profesionální firmě. Ve starších typech svítilen se nacházejí olověné akumulátory a ty máte povinnost ekologicky zlikvidovat, protože obsahují nebezpečné kyseliny a olovo. V našem odborném servisu se o to postaráme. Myslete prosím také na přírodu.