Vybrali jsme pro vás dopravu za rozumnou cenu. Zaplacené zásilky expedujeme obvykle následující pracovní den.

Zásilky balíme ekonomicky a ekologicky. Posíláme je v co nejmenším plochém balení do 5cm, popřípadě je vybereme z plastových nadměrných obalů (blistrů) abychom toho dosáhli. Šetříme přírodu a vaše náklady na přepravu. Všechno zboží je nové. Pokud si přejete ponechat zboží v blistrech (např. nabíječky) zaškrtněte v košíku položku NEROZBALOVAT.


Česká pošta

Služba do 50g do 1kg do 1000Kč nad 1000Kč nad 3000Kč
Obyčejné psaní - do schránky 39 Kč
Doporučené psaní - na podpis 75 Kč
Balík Do balíkovny 65 Kč 59 Kč zdarma

Zásilkovna.cz

Služba do 1000Kč nad 1000Kč nad 3000Kč
Doručení na výdejní místo 79 Kč 69 Kč zdarma
Doručení na adresu 99 Kč 99 Kč zdarma

Zásielkovňa.sk, alebo kuriér na Slovensko

Služba do 5kg
Zásielkovňa.sk - na pobočku 89 Kč (3.99,-EUR)
Kuriér na adresu 169 Kč

Doprava zdarma

Objednané zboží nad 3000Kč k vám dopravíme zdarma.


Česká pošta

Obyčejné psaní - do schránky

Jednoduchá a rychlá služba za výhodnou cenu. Česká pošta a ani společnost ID Harmonie consulting s.r.o nezodpovída za případnou ztrátu zásilky. Je na vás jaký druh dopravy zvolíte.  Pokud požadujete doručení na podpis, zvolte Doporučené psaní. Knoflíkové, mincové a baterie do naslouchadel si můžete nechat zaslat listovní zásilkou České Pošty. U tohoto typu zásilky si vyhrazujeme právo změny způsobu dopravy v případě, že povaha, rozměr nebo hmotnost zásilky neodpovídá daným parametrům.

Doporučené psaní - na podpis - Preferovaný způsob dodání

Sledovací číslo najdete také ve svém online účtu. Služba, jejímž prostřednictvím lze spolehlivě zasílat drobné předměty, protože Česká pošta odpovídá za ztrátu zásilky paušální náhradou 880 Kč a za poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do stejné výše. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Balíkovna - Česká pošta

Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách, kde Vás odbavíme co nejrychleji. Jedná se o speciálně označené přepážky na poštách a depech. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Pro vyzvednutí zásilek můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt Balíkovna. Stačí zvolit tlačítko „Zrychlený výdej balíků“ na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Zásilku si vyzvednete na základě kódu pro vyzvednutí obdrženého z SMS nebo e-mailového avíza. Vždy vám garantujeme uhrazení dobírky platební kartou. V případě, že si nebudete moci svoji zásilku vyzvednout, tak ji může za vás vyzvednout i 3. osoba, která má k dispozici kód pro vyzvednutí. Informace je možno získat dvěma způsoby:

Dobírka - 69Kč k poštovnému

Zásilkovna.cz

Doručení na vámi vybranou pobočku, nebo adresu. S dobírkou, nebo bez.

Jednoduchá a rychlá služba za výhodnou cenu až do hmotnosti 10kg. Zásilkovna - přeborníci na posílání a doručování. Svou objednávku z e-shopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte!


Zásielkovňa.sk, alebo kuriér na Slovensko

Vyberieme pre vás najvhodnejšieho dopravcu na Slovensko tak, aby ste svoju zásielku dostali včas a bezpečne až k vám. Využijeme služieb dopravcov Česká pošta, GLS, DPD, PPL. Vaša zásielka na Slovensko dorazí v priebehu 2 - 5 dní. V deň expedície obdržíte podrobný e-mail s číslom balíku a predpokladaným dátumom doručenia. Alebo si sami vyberiete pobočku Zásielkovne.sk a tam vám doručíme vašu objednávku.
Všetky predajné doklady pri voľbe dopravy na Slovensko sú fakturované v EUR. Cena je prepočítavaná na základe aktuálneho kurzu CZK/EUR podľa ČNB.