Zašlete nám své požadavky a spolu najdeme vhodné řešení a správny produkt pro vás.

.

 

.


Jsme BaterieRychle.cz a dodáváme značkové a ověřené baterie, akumulátory, nabíječky a autobaterie. Pomáháme naším klientům navrhovat a nacházet správná řešení.

.

    

.

Jsme vystudovaní odborníci v oboru elektrotechniky a neustále se vzděláváme. Věnujeme se tomu již přes 20 let. Máme bohaté zkušenosti z mezinárodních společností a spolupráce s nimi. Specializujeme na dodávky kvalitních baterií. V našem sortimentu naleznete spotřební baterie, nabíjecí baterie, baterie do naslouchadel, průmyslové baterie, baterie do notebooků, aku nářadí, fotoaparátů, nabíječky a záložní zdroje pro různá využití. Našim zákazníkům nabízíme jen prověřené a kvalitní značky (PANASONIC, VARTA, DURACELL, ENERGIZER, SAFT,BANNER, ...), se kterými máme velmi dobré a dlouholeté zkušenosti.

.


.

Repasujeme baterie (Battery refurbishment)

.

 Repase aku naradi Repase skrutkovac

.

repasujeme všechny typy baterií. Baterie se repasují pomoci profesionálního zařízení za použití kvalitních značkových článků SAMSUNG, LG, SONY a PANASONIC. Repasujeme baterie do aku nářadí, nouzových osvětlení, vysavačů, záložních zdrojů UPS, zdravotní techniky, geodetických přístrojů, do některých fotoaparátů a videokamer, mobilních telefonů s atypickým článkem, čteček čárových kódů, holících strojků, golfových vozíků, bezdrátových telefonů, potápěčských svítilen, airsoftových zbraní a elektrokol.

.


.

Výroba a montáž kabelových svazků (Wire harness assembly)

.

Krimpování kontaktů Lisování dutinky 0,75mm Kabelový svazek hotový 

.

máme nekolikaleté praktické zkušenosti s výrobou kompletaci a montáži kabelových svazků. Zaměřujeme se na stříhaní a odizolovaní vodičů a kabelů. Dále je možné následné krimpování kabelů na automatech i ručně. Kabelové svazky dokážeme osadit konektory a zkompletovat.

V rámci výroby kabelových svazků nabízíme také:

  • > Odvíjení, odmotávání a střih kabelů

  • > Odizolovávání kabelů - full strip, half strip

  • > Střih smrštitelných trubiček - bužírky (heat shrink tube)

  • > Pájení kabelů

  • > Cínování

.

Naši zákazníci

naše služby využívají a důvěřuji nám zákazníci z oblasti energetiky, zdravotnictví, strojírenského průmyslu, automotive, autoservisy a také montážni firmy pro které repasujeme převážně aku-nářadí. Jsme zárukou prvotřídní kvality a originality výrobků.


Naší nejvyšší prioritou je spokojený zákazník a značkové kvalitní produkty. Za kvalitou námi nabízených služeb si stojíme.