Dodávame značkové a ověřené baterie, akumulátory, nabíječky a autobaterie

  

již řadu let se specializujeme na prodej baterií. V našem sortimentu naleznete spotřební baterie, nabíjecí baterie, baterie do naslouchadel, průmyslové baterie, baterie do notebooků, aku nářadí, fotoaparátů, nabíječky a záložní zdroje pro různá využití. Našim zákazníkům nabízíme jen prověřené a kvalitní značky (PANASONIC, VARTA, DURACELL, ENERGIZER, SAFT,BANNER, ...), se kterými máme velmi dobré a dlouholeté zkušenosti.  

Repasujeme baterie

Repase aku naradiRepase skrutkovac

repasujeme všechny typy baterií. Baterie se repasují pomoci profesionálního zařízení za použití kvalitních značkových článků SAMSUNG, LG, SONY a PANASONIC. Repasujeme baterie do aku nářadí, nouzových osvětlení, vysavačů, záložních zdrojů UPS, zdravotní techniky, geodetických přístrojů, do některých fotoaparátů a videokamer, mobilních telefonů s atypickým článkem, čteček čárových kódů, holících strojků, golfových vozíků, bezdrátových telefonů, potápěčských svítilen, airsoftových zbraní a elektrokol.

Výroba a montáž kabelových svazků

Krimpování kontaktůLisování dutinky 0,75mmKabelový svazek hotový

máme nekolikaleté praktické zkušenosti s výrobou kompletaci a montáži kabelových svazků. Zaměřujeme se na stříhaní a odizolovaní vodičů a kabelů. Dále je možné následné krimpování kabelů na automatech i ručně. Kabelové svazky dokážeme osadit konektory a zkompletovat.

V rámci výroby kabelových svazků nabízíme také:

  • > Odvíjení, odmotávání a střih kabelů

  • > Odizolovávání kabelů - full strip, half strip

  • > Střih smrštitelných trubiček - bužírky (heat shrink tube)

  • > Pájení kabelů

  • > Cínování

Naši zákazníci

naše služby využívají a důvěřuji nám zákazníci z oblasti energetiky, zdravotnictví, strojírenského průmyslu, automotive, autoservisy a také montážni firmy pro které repasujeme převážně aku-nářadí. Jsme zárukou prvotřídní kvality a originality výrobků.


Naší nejvyšší prioritou je spokojený zákazník a značkové kvalitní produkty. Za kvalitou námi nabízených služeb si stojíme.